Rhodos Greece Landscape Greek  - Erik_Karits / Pixabay

Zamilujte si Rhodos, nabízí krásné památky i přírodu

Ve městech můžete místo aut potkat mnohem spíše krotké osly převážející turisty, ruch v křivolakých uličkách vás přenese někam do středověku, na bělostných plážích si odpočinete a celou dobu na vás bude shlížet akropole z dominantního vrchu.

Ano, takový je Rhodos, který si jako dovolenkovou destinaci vybírá stále více Čechů. A my víme proč – seznamte se s těmi nekrásnějšími místy tohoto jedinečného ostrova.

Lindos – to jsou krásné pláže i památky

Na Akropoli, která se nad městem tyčí, rozhodně doporučujeme vyrazit na vlastní pěst. A to nejlépe brzy ráno nebo naopak v odpoledních hodinách. Cestou totiž dokonale nasajte atmosféru města a pokocháte se kouzlem uliček, rozverně se klikatících mezi bílými vilami. A když se konečně dostanete na vrchol, můžete se těšit na krásný rozhled. A že je opravdu na co se dívat. Ano, přesně takhle by měla vaše ideální dovolená Rhodos začít.

Ale pobyt v Lindosu se rozhodně netočí jen okolo návštěvy památek. Milovníci koupání si doslova zamilují Saint Paul’s Bay s průzračnou vodou a stovkami ryb. Je tu docela mělko, takže jde doslova o ideální místo i pro rodinnou dovolenou.

Tip na článek:  Vyrazte do Švýcarska a naučte se báječně lyžovat

Pláž Prasonisi potěší milovníky vodních sportů

Že je pro vás symbolem klidných vln zejména dovolená Kréta? Pak svůj názor určitě změníte, až zamíříte na pláž Prasonisi. Široká pláž zkombinovaná s větrným počasím totiž dohromady vytvářejí opravdu  ideální podmínky pro windsurfing nebo třeba kitesurfing.  Najdete zde samozřejmě nezbytnou půjčovnu vybavení i zkušené instruktory. A nechybí ani perfektní místa pro občerstvení po náročném dni. Vaší spokojenosti tak nebude chybět absolutně nic, za to vám ručíme.

Už víte, jak by měla vaše dovolená Řecko 2021 vypadat, ale netroufáte si na samostatnou akci? Pak využijte zájezdy na míru od CK Monoi, které vás opravdu  v ničem neomezují. Více informací se dozvíte přímo na jejich stránkách Monoi.cz.