Vodovodní přípojka nemusí být horor, Zakra se o to postará

Řešíte připojení své nemovitosti ke zdroji pitné vody? V takovém případě vás úřad obvykle zahltí množstvím požadavků a potřebných formalit. Ale nenechte se zaskočit a najděte si specialistu, který je za vás vyřídí se všemi potřebnými zárukami.

Uvažovali jste někdy na tím, co nejvíce prodražuje služby vodohospodářské projekční kanceláře? Jsou to zejména osobní schůzky a setkání, náročné na čas obou stran. Ale Zakra s.r.o. umí vše potřebné k vyřešení přípojky vyřešit on-line. Stačí jen zaslat potřebné podklady. Nikam nemusíte a vše se tak přizpůsobí vašim časovým potřebám a možnostem.

Řešení na míru od A do Zet

A co si vlastně všechno taková vodovodní přípojka žádá? Odborníci ze Zakry dělí její přípravu na čtyři rovnocenné body:

  • Individuální posouzení každého projektu.
  • Pomoc s výběrem vhodného řešení (konečné rozhodnutí je v rámci povolených možností vždy na vás).
  • Samotný projekt vodovodní přípojky.
  • Rychlé vyřízení všech potřebných povolení.

To, že nikam nemusíte, jsme tedy mysleli opravdu vážně. Na konci celého procesu budete držet v ruce kompletní podklady, na jejichž základě můžete začít přípojku realizovat. A co se stane, když bude mít vodoprávní úřad k navrženému řešení přece jen nějaké připomínky? Pak je pro vás Zakra zapracuje zcela zdarma a postará se o opětovné podání návrhu.

Přívětivá cena a osobní přístup

Nezáleží na tom, z jaké části ČR jste. Rychlé vyřízení za rozumnou cenu je možné kdekoliv. Základní „taxa“ za tento typ služeb začíná u Zakry na 8 000 Kč (bez DPH). Vše se navíc dozvíte dopředu a nemůže vás tak zaskočit dodatečný nárůst ceny apod. Na čem se s projektantem domluvíte, to platí.

První konzultace je navíc zdarma. Stačí vyplnit kontaktní formulář na stránkách Zakra.cz a do 24 hodin se vám ozve pověřený pracovník. Získáte nezávaznou cenovou nabídku i návrh ideálního řešení. A je jen na vás, zda je přijmete. Vyzkoušejte to ještě dnes!