Nejlepší prevence proti virům? Kryoterapie, wellness, čerstvý vzduch!

Koronavirus už se šíří i Českem a Slovenskem, takže přichází na řadu otázka, jak se chránit. Odpověď je přitom jednoduchá. Koronavirus není žádný šílený zabiják, mnozí ho prožijí s velmi mírnými příznaky. Chraňte se tedy tak jako před jakýmkoliv jiným virem. Dodržujte hygienu, buďte v dobré psychické i fyzické kondici, odpočiňte si a pobývejte na čerstvém vzduchu.

Koronavirus zabíjí především starší lidi, důvodem je jejich horší fyzická kondice. Pokud se tedy proti němu chcete bránit, nezbývá nic jiného než dát tělo do pořádku. Zdravě se stravujte, sportujte a nepřepínejte, místo toho si dopřejte odpočinek.

Kde odpočívat? Například ve Vysokých Tatrách v AquaCity Poprad

Některé okresy teprve čekají jarní prázdniny. V Česku moc sněhu není a do zahraničí je teď lepší raději nejezdit. Kam se vydat, když jste si naplánovali dovolenou? Nejezděte nikam daleko, zakotvěte pod Vysokými Tatrami. V tamním AquaCity Poprad si pobyt užijí děti i rodiče. A ještě si budete moct říct, že jste udělali něco pro své zdraví. Toto největší wellness na Slovensku vám totiž nabídne více než jen odpočinek a čerstvý vzduch.

Děti pošlete na laser show a sami zajděte na kryoterapii

Program pro děti je v AquaCity bohatý. Můžete je poslat na laser show v bazénu či do hlídaného dětského koutku a mezitím si užít třeba masáž. V aquaparku se dají objednat wellness pobyty s celým balíčkem služeb.

Nejlepší prevence proti virům? Kryoterapie, wellness, čerstvý vzduch!

Když už v AquaCity Poprad budete, rozhodně vyzkoušejte kryoterapii, již zde nabízí. Jde o léčebnou metodu, která je perfektní prevencí proti všem možným virům. Na tři minuty vás zavřou do komory s průměrnou teplotou -120 °C, což v mozku vytvoří signál o mimořádné situaci ohrožení života. Díky tomu se spouští celá řada mechanismů, organismus přechází na vyšší výkonnost a výsledkem je mnoho ozdravných procesů.

AquaCity je ekologický vodní ráj pod Tatrami

Návštěvou AquaCity uděláte dobře také životnímu prostředí. Celé středisko využívá sluneční energii a geotermální vodu, díky čemuž je doslova soběstačné. Získalo už mnoho ocenění a chlubí se také označením nejšetrnější resort k životnímu prostředí na světě. Stojí za ním československý filantrop Jan Telenský, jehož sláva dnes sahá daleko za hranice Slovenska. Už dávno nepracuje pro peníze, řetězec jeho firem má obrat přes 70 milionů. Pracuje pro výsledek a AquaCity Poprad je příkladem projektu, který výsledky rozhodně má.