P%c%alava Branches Tree Trees Field  - Pavellllllll / Pixabay

Chcete strávit pěkné chvíle se svými blízkými? Pozvěte je na prohlídku tradiční vinárny

Současná doba je především rychlá, což vede k tomu, že si jen málokdy najdeme čas na svoji rodinu a přátele. Když se naskytne vhodná chvíle, neměli bychom ji promarnit, ale naopak si ji pořádně užít. Pokud si nevíte rady, kam pozvat své blízké, máme pro vás skvělý tip, a to návštěvu nefalšované vinárny.

Objevujte chutě pravých českých vín

Česká republika je mimo jiného známá i jako výrobce vín, která jsou vyvážena i do zahraničí. Ocenit je dokážou nejen jejich milovníci, ale i úplní laikové, kterým se naskytne možnost ochutnat jedny z nejkvalitnějších vín. Pokud chcete svým blízkým dopřát opravdový zážitek, pozvěte je na návštěvu tradičního vinařství.

Jedním z nich je i vinařský dům Pálava, a to konkrétně Vinařský dvůr na faře, který nabízí možnost degustace desítek vín v krásném prostředí historické budovy, která na vás dýchne tu správnou atmosféru. Vybírat můžete hned z několika programů určených pro skupinky do 10 či 20 osob, přičemž v žádném z nich nechybí odborný výklad či drobné občerstvení. Během chvilky své rodinně či přátelům můžete přichystat příjemný večer, na který jen tak nezapomenou.

Tip na článek:  Čechy lálá pivní a vinařský cestovní ruch

Vinařství je vhodným místem i pro zamilované

Jestliže se rozhodnete svoji milou či milého překvapit, můžete pro ně naplánovat jedinečný zážitek spojený s vínem. Vhodnou volbou je vinný sklípek s ubytováním Pálava, kde vám připraví program na míru včetně návštěvy již zmíněného vinařství. Naplánovat si můžete kromě degustace i prohlídku celého areálu, kde uvidíte, jak vypadá opravdová výroba vína.

Den plný zážitků pak můžete zakončit romantickou večeří, odkud se přesunete rovnou do blízkého hotelu. Ubytování v něm a dopravu zajistí samotné vinařství, které se vám bude snažit maximálně vyhovět. Navíc pokud se vám vinařství zalíbí, můžete si ho vybrat i jako místo své budoucí svatby.