Čechy lálá pivní a vinařský cestovní ruch

Pobyty na Moravě s návštěvou vinných sklípků či koupele v pivních lázních, to už všichni známe. Ovšem cestovní agentura, která se specializuje na zájezdy spojené s pivním a vinařským cestovním ruchem? Tak to tu ještě nebylo! Máte rádi pivo či víno, degustujete, nazvali byste se fajnšmekrem? Pak vyzkoušejte nevšední zážitek s cestovní agenturou Pivo a Víno.cz.

Když vás vábí vás vůně chmelu

Dělá se vám slina na jazyku, když jen pomyslíte na zlatavý mok? Pak jsou zájezdy cestovní agentury PivoaVíno.cz stvořeny přesně pro vás! Ovšem, abyste se nemýlili, pivní zájezdy nejsou nějakou bezduchou pitkou, ba naopak se jedná o seriózní akce pro pivní labužníky.

A na co se s cestovní agenturou Pivo a Víno můžete těšit? Zejména na prohlídky pivovarů, kde se seznámíte s historií, tradicemi, podíváte se takzvaně pod pokličku pivním „kuchařům“ z Čech i zahraničí a zároveň si užijete ochutnávku. Kdo má rád piva skutečně hodně, může si v něm například zaplavat v pivní lázni a nechat si o něm zdát během noci strávené v pivovaru.

Tip na článek:  Jedete na dovolenou bez partnera? Dbejte především na bezpečnost

Tip pro vás! Pivní nadšenci, nenechte si ujít svátek všech svátků , který se slaví již od roku 1872 – německý Oktoberfest. Zúčastnit se ho můžete 20. 9. – 5. 10. 2014 v Mnichově.

Láká vás kvalitní víno?

Pro ty, kdo neodolají kvalitnímu vínu, si cestovní agentura připravila řadu zájezdů s vinařskou tematikou – projížďky mezi vinohrady, účast na vinobranídegustace ve vinných sklípcíchvinné lázně, a to vše českých, ale i zahraničních rozměrů. Podívat se můžete nejen na jižní Moravu, která je naší vyhlášenou vinařskou oblastí, ale také do Rakouska, Maďarska, Německa, Itálie, Franci, Španělska, Portugalska a dalších zemí.

Chystáte se na Moravu na dovolenou? Podívejte se, jaké výlety zde můžete podniknout. Internetové stránky pobytynamorave.cz nabízejí řadu tipů na výlety, které si užijete s rodinou i přáteli.