Wine Vineyard Landscape Grapes  - jindrabuzek / Pixabay

Bezpečná dovolená se vším všudy? No přeci na jižní Moravě!

Vykašlete se na Chorvatsko, Itálii i Řecko. Krásně je i na jižní Moravě. V malebném penzionku Pavlov tedy určitě.

Dovolená letos v mnoha případech vykazuje prvky adrenalinového zážitku. Který ovšem na dovolené, jež primárně slouží odpočinku, moc zažívat nechceme. Týká se to především dovolených v zahraničí, kdy cestovatelé do poslední chvíle netuší, zda na dovolenou vůbec odletí, jak taková dovolená bude probíhat a zda se z ní vrátí, aniž by skončili v karanténě. Dobře jste zkrátka udělali, pokud jste si zahraniční dovolenou ještě nezarezervovali. Jinými slovy se vykašlete na přímořské rezorty a dle doporučení vládních představitelů ji stravte doma. Třeba v malebném penzionu Pavlov na jižní Moravě.

Máte rádi víno?

Pak je pro vás dovolená na jižní Moravě, kde víno, jak je známo, teče proudem, přímo ideální. Tím ovšem nemyslíme, že byste ji měli strávit jen a pouze ve vinném sklípku. Vinařská obec Pavlov ležící na úbočí Děvína přímo pod zříceninami hradu Děvičky toho nabízí mnohem víc.

Víno, jídlo, historie i příroda

Oblast se zajímavou historií zcela jistě osloví nejen milovníky vína, ale i dobrého jídla, historie a krásné přírody. Z penzionu můžete vyrazit na spoustu výletů, ať již do nedalekého Mikulova, ke Svatému kopečku s kaplí svatého Sebastiána či na Kozí hrádek. Na své si však přijdou i milovníci pěší turistiky. Pálavské turistické stezky jsou udržované a dobře značené.

Tip na článek:  Dovolená v Barceloně vám nabídne odpočinek i zábavu. Objevujte její jedinečnou historii a také kulturu

Svého čtyřnohého kamaráda nemusíte nechat doma

V samotném penzionu (na internetu hledejte pod odkazem ubytování Pavlov) vám dokonce ubytují i vašeho čtyřnohého kamaráda, kterého tak nemusíte svěřovat sousedům, ale vyrazit může i s vámi. Ubytovat se budete moci v některém z dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových komfortně zařízených pokojů s vlastním příslušenstvím, ledničkou a připojením na wi-fi. A cenově dostupných. Za pokoj totiž zaplatíte pouze necelých 600 korun na osobu a noc. Je-li v hledáčku vašeho zájmu levné ubytování Pavlov, rozhodně jste na správné adrese.