Levné letenky z Prahy

Kupte si levné letenky z Prahy, ušetříte!

Proč objednávat předražené letenky od cestovních kanceláří, když si můžete koupit letenku v klidu a pohodě doma a navíc za velmi příznivé ceny? Pokud chcete cestovat ať už služebně nebo na dovolenou, určitě se Vám vyplatí rezervovat si zvlášť letenku a zvlášť hotel a neobjednávat celý „balíček“ od cestovní kanceláře. Osobně tento způsob doporučuji, jelikož můžete za týdenní dovolenou ušetřit i několik tisíc korun.

Na co si dát pozor při výběru levné letenky z Prahy?

Před potvrzením jakékoli rezervace si přečtěte:

  • tarifní podmínky
  • obchodní podmínky
  • přepravní podmínky leteckých přepravců, se kterými budete cestovat – zjistíte, jak velké a těžké může být příruční zavazadlo a také jaké jsou podmínky pro přepravu dalších zavazedel, které budete chtít odbavit.
  • Aby šlo o důvěryhodný portál, což poznáte podle označení agent IATA. To znamená, že je společnost oprávněna vystavovat levné letenky z Prahy do celého světa.
  • Zda do cílové destinace není potřeba vízum.

Jak vybírat levnou letenku z Prahy?

  • Vyplníte jednoduchý formulář se základními údaji a online aplikace vyhledá vhodné letenky odpovídající Vašim požadavkům s maximální možnou přesností.
  • Při výběru spoje se řiďte také počtem přestupů – čím méně přestupů, tím levnější letenka. Ušetříte totiž na letištních poplatcích a taxách. Čím více přestupů, tím více poplatků. Na druhou stranu zase s přestupy je levnější samotná letenka. Hledejte tedy oblíbený poměr kvalita x cena.
  • Pokud nemáte pevně stanoven datum odletu a příletu a můžete tedy odletět nebo přiletět o pár dní dříve či později, pohrajte si datumy. Cena letenky se může den ode dne lišit až o několik stovek.
Tip na článek:  Kupte si akční letenky z Prahy, ušetříte i několik set!

Pojištění

Abyste získali levnou letenku z Prahy, je často potřeba je rezervovat s dostatečným předstihem a také akceptovat poměrně tvrdé podmínky, jako je nemožnost změny či storna letenky, což se může vymstít. Toto riziko jde alespoň částečně eliminovat cestovním pojištěním.

Výhody rezervace levných letenek z Prahy jsou naprosto zřejmé. Online portály nikdy nezavírají. Můžete tedy vybírat své letenky 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Vyplníte jednoduchý formulář, do několika vteřin se Vám zobrazí všechny možnosti Vašeho letu a pak už si jen vyberete podle Vašich požadavků tu nejvýhodnější nabídku. Platit můžete platební kartou, což je nejrychlejší varianta. Platba se připíše hned a Vy tím pádem máte okamžitě k dispozici letenku. Pokud budete platit převodem z účtu, musíte počítat ještě minimálně 2 dny navíc, než se platba zaúčtuje. Online rezervace levné letenky z Prahy je opravdu jednoduchá, zvládne ji úplně každý, tak proč zbytečně utrácet peníze za předražené letenky?