Akční letenky z Prahy

Kupte si akční letenky z Prahy, ušetříte i několik set!

Cestujete-li služebně nebo na dovolenou, určitě se vyplatí rezervovat samostatně letenku a hotel. Komplexní balíček totiž nevyjde zrovna nejlevněji. Ušetřit tak můžete i tisíce korun, obzvláště pokud cestujete ve více lidech.

I při výběru akční letenky z Prahy musíte být ostražití?

Před potvrzením jakékoli rezervace akční letenky z Prahy si důkladně pročtěte:

  • tarifní podmínky vybrané letecké společnosti a její obchodní podmínky
  • přepravní podmínky leteckých přepravců, se kterými budete cestovat – informujte se o maximálních rozměrech a hmotnosti příručního zavazadla a zavazadla k odbavení, popř. jak řeší nadváhu nebo další zavazadlo.
  • Aby šlo o důvěryhodného prodejce. To poznáte podle označení agent IATA, což je oprávnění k vystavování akčních letenek z Prahy do celého světa.
  • Zda do cílové destinace není potřeba vízum.

Jak vybrat akční letenky z Prahy?

  • Vyplníte pouze jednoduchý formulář se základními údaji a online aplikace vyhledá nejvhodnější letenky přibližující se co nejvíce Vašim požadavkům.
  • Ohlídejte také počet přestupů – čím méně přestupů, tím jsou akční letenky z Prahy levnější. Ušetříte tak na letištních poplatcích a taxách. Ovšem zase na druhou stranu s narůstajícím počtem přestupů se snižuje komfort cestování a zase je levnější samotná letenka. Věnujte proto výběru pár minut, jelikož vám mohou ušetřit i několik tisíc korun.
  • Nemáte-li určeno pevné datum cestování, zkuste do vyhledávače zadat toleranci plus mínus několika dnů a uvidíte, jak se pohybují ceny letenek. I tak se dá ušetřit, že nepoletíte třeba v neděli, ale v úterý.
Tip na článek:  Jak na levné letenky?

Pojištění akční letenky z Prahy

Aby byla cena letenky co nejnižší, je potřeba ji rezervovat s dostatečným předstihem. Letenky mimo Evropu až půl roku dopředu a ještě musíme akceptovat dost tvrdé podmínky prodejce, tedy nemožnost změny nebo storna. Pojistěte se proto!

Výhody rezervace akční letenky z Prahy jsou zcela jasné. Online prodejci a vyhledávače nikdy nespí. Rezervovat akční letenky z Prahy proto můžete 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Vyplníte pouze velmi jednoduchý formulář, do chvilky máte několik možností letu. Pak si už jen vyberete variantu, která Vám bude nejvíce vyhovovat. Zaplatíte platební kartou, což je nejpohodlnější varianta, jelikož platba se připíše ihned. Převodem z účtu platba trvá minimálně dva dny. Online rezervace akční letenky z Prahy je, jak vidíte,  opravdu velmi jednoduchá, objednávejte a ušetřete.